תוכנה לניהול פרויקטים

Home  >>  תוכנות ניהול פרויקטים  >>  תוכנה לניהול פרויקטים

תוכנה לניהול פרויקטים

4
מאי,2016

0

ברחבי העולם, רבים שאנשים עושים להסתבך במספר צעדים שננקטו. ישנם פרויקטים מכל סוג קורה בכל חלק של העולם בכל רגע נתון, החל מתוכניות האכלה, בנייה והקמה, ייצור, הוצאה לאור ודפוס, תחבורה ואכן יותר מזה.

בשל תחרות עזה בין שחקנים שונים בכל תחום, יש צורך לנהל את משימות ביעילות לפקח על פרויקטים כדי להבטיח כי וארגון משיג יתרון תחרותי מול ארגונים אחרים המעורבים באותו הסיכון. זה גברי מושג באמצעות אוטומציה כמו גם על ידי השימוש של תוכנות ניהול פרויקטים.

תוכנה לניהול פרויקטים היא תכנית מחשב אשר נועדה לנהל משימות, תיאום, מעקב, ניתוח, תזמון משימות הכוללות זרימה חלקה של הליך פרויקט. אין לא מפתח אחת עבור תוכנה לניהול פרויקטים זו ולא עיצוב מסוים מאז פרויקטים להשתנות משמעותית בהיקפם, טבע, חובות ואחריות ביצע, סביבת עבודה וזמן מסגרות. לדוגמא, פרויקט בנייה משתנה די קיצוני מפרויקט האכלת ספר. לפיכך אין זה אפשרי יש תוכנה אחת שמסוגלת תיאום הוא הפעילויות הללו.

על מנת לרכוש תוכנת ניהול פרויקטים אשר תתאים לפרויקט שלכם, חשוב לעשות את זה נבנה במיוחד עבור הארגון לרכוש אותו מאז קבלת אחד כי כבר קיימת עשוי להיות בקנה אחד עם הצרכים הארגוניים כפי שכבר רמז על ידי הדיון האמור. בשלבים מספר מעורבים בתהליך זה והם נדונים להלן:

הפרויקט שינוהל מזוהה ראשון מבחינת היקף, חובות ואחריות. לאחר מכן, דפוס זרימת עבודה כללי הוא מיפה לברר ההליכים השונים ורכיבים כי התוכנה היא לבצע ויש בהתאמה. התפקיד שמלא חברים שונים של צוות מזוהה אז ומיפה כראוי מדי. זה ישמש עבור אוטומציה נוספת. ארכיטקטורת המערכת מופנה ואז לדמיין את זרימת העבודה ואת האינטראקציה בין אדם תוכנה מכונה / מחשב. זה מסייע למפתחים בפיתוח של התוכנית, כמו גם באימון שואף להיות משתמשים על אופן השימוש במערכת בהמשך. אחרי כל החלקים אלה חיוני של מידע נרכשו, שנות ה תוכנה לניהול הפרויקט מוקם אז. המפתחים אז לחנוך את המשתמשים העתידיים על אופן שימוש בתכנית, בעוד צוות I.T המפתח גם מאומנים על איך התוכנה היא להיות צר-shot ומנוהל לאחר ביצועה.

תוכנה לניהול פריקטים טובה חייבת בראש ובראשונה להיות מסוגלת לנהל משימות ביעילות. בנוסף הוא חייב להיות קל לשימוש, קל להבין ולהפעיל, חייב להיות כל הגיבוי הדרוש כדי להגן מפני כל צרות בעתיד; חייב להיות מדריך שיכול להנחות הן משתמשים והן צוות טכני על אופן שימוש במערכת או לערוך שינויים משמעותיים אליו ברגע שהמערכת כבר פועלת; ואחרון אחרון חביב, הוא חייב להיות מסוגל לפעול על פלטפורמות רבות ככל האפשר, כגון אינטרנט, סלולרי, מחשבים שולחניים ומחשבים ניידים כדי להפוך אותו נוח וגמיש עבור המשתמשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *