אחסון אתרים

Home  >>  סייבר  >>  אחסון אתרים

אחסון אתרים

16
מאי,2016

0

שרת יעודי

כאשר מדובר על אחסון אתרים, סוג השרת יהיה זה אשר ישפיע על סוג השירות על מחירו של השירות וגם על הנוחות והיעילות שלו. במילים אחרות אחסון אתרים תלוי כולו בסוג השרת שבו מאוחסן האתר. שרת יעודי הוא רק סוג אחד מבין סוגי השרתים הקיימים כיום אך הוא אחד הפופולאריים ביותר בתחום אחסון אתרים ויש לכך לא מעט סיבות.

שרת יעודי מיועד לאחסן אך ורק אתרים של לקוח אחד והוא אף פעם לא יהיה שרת שיתופי כמו שיכול להיות שאת וירטואלי בדרך כלל. שרת יעודי מצריך התמקצעות בתחום המחשוב, לכן הוא חייב להיות מנוהל על ידי מהנדסי רשתות מחשבים. על מנת להבטיח את הסביבה הפיזית האופטימאלית עבור שרת יעודי, עליו להיות ממוקם במקום עם אספקת כוח וחשמל חלופיים וכמו כן גם להיות במקום עם תנאי קירור אשר דרושים על מנת להפעיל מערכות חשמל מורכבות באופן בטיחותי.

כאשר מדובר על שרת יעודי מנוהל הוא יהיה ממוקם אצל ספק שירותי אחסון אתרים. ניהול של שרת יעודי דורש העסקה של אנשי רשתות ופתרון של אחסון בחברה חיצונית אשר מספקת שירותי אחסון אתרים מהווה פתרון אופטימאלי למי שמעוניין באחסון אתרים באמצעות שרת יעודי ואינו רוצה להיכנס להוצאות כבדות. ניהול ואחזקה של שרת יעודי על ידי חברה המציעה שירותי אחסון אתרים יכלול גם אחריות על תיקונים של החומרה.

שרת יעודי נהוג להשכיר מהחברה אשר מספקת שירותי אחסון אתרים ובתום תקופת ההשכרה, הלקוח יהיה מסוגל לבחור באמצעי אחר לאחסון אתרים בהתאם למה שידרוש האתר שלו. יתרון נוסף של שרת יעודי טמון ביכולת לשלב בשירותי ההשכרה של שרת יעודי יחד עם שירותים נוספים הדרושים על מנת לאפשר אחסון אתרים בצורה מקצועית. דוגמה לשירותים אלה הם שירותי הבטחת מידה, שירותי מערכות סליקה, השכרת תוכנות שונות, ניהול שרתים וגם שירותים של גיבוי.

על מנת להבטיח את התוצאות השימוש האיכותיות ביותר כאשר מדובר על אחסון אתרים באמצעות שרת יעודי, חשוב לבחור חברה אמינה ומקצועית אשר מספקת מגוון רחב של שירותים טכנולוגיים ואשר מעסיקה מומחים בתחום הרשתות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *